Športový deň príslušníkov PZ a minifutbalový turnaj o Putovný pohár riaditeľa KR PZ Trenčín

Z dôvodu zlepšenia súčinnosti a spolupráce medzi bezpečnostnými zložkami  v kraji Trenčín, ako aj z dôvodu zvýšenia fyzickej, psychickej  a telesnej zdatnosti príslušníkov jednotlivých súčastí, uskutočnil sa dňa 7.5. 2015 v športovom areály a ihrisku TJ Partizán Miezgovce športový deň príslušníkov PZ, ako aj  I. ročník minifutbalového turnaj o Putovný pohár riaditeľa KR PZ Trenčín. 

 

V športovom areály Miezgovce sa súťažilo v rôznych športových disciplínach, ako aj kolektívnych športoch. Najväčšiu pozornosť však určite pútal I. ročník minifutbalového turnaja o Pohár riaditeľa KR PZ Trenčín, ktorého sa zúčastnilo   8  prihlásených družstiev,  ktoré  boli  rozlosované  do 2 hracích skupín, kde družstva  odohrali zápasy medzi sebou.  Víťazi jednotlivých skupín sa napokon stretli v zápase o 1-2. miesto. Mužstva na druhom mieste v skupine odohrali zápas o 3.-4. miesto.  Vo vzájomne vyrovnaných a divácky príťažlivých zápasoch si nakoniec cenné víťazstvo vybojovalo    družstvo  OR PZ Trenčín,   ktoré  vo finále porazilo spoluorganizátora turnaja OR PZ Bánovce n/B  2:0.  V zápase o tretie miesto si OR PZ Prievidza poradila s PMJ KR PZ Trenčín v pomere 9:3.     Najlepším strelcom turnaja sa  stal  prap. Lukáč (OR PZ PD), ktorý nastrieľal 18 gólov. Najlepším brankárom bol vyhodnotený pplk. Praženec (OR PZ BN). Cenu pre najlepšieho hráča  získal npor. Slezák (OR PZ PD).  

 

     Putovný pohár, ako aj ceny najlepším kolektívom a jednotlivcom odovzdali osobne Riaditeľ KR PZ Trenčín plk. Vladimír Šrámka, zástupca R KR PZ Trenčín plk. Rastislav Pelech a tajomník turnaja plk. Miloš Šagát.  Turnaj ktorého sa zúčastnilo vyše 100 hráčov aj vďaka organizátorom ŠKP Bánovce n/B, IPA  a finančnej podpore OZP Trenčín splnil svoj cieľ a popri  zvýšení fyzickej pripravenosti policajtov prispel aj  k obohateniu života príslušníkov KR PZ  Trenčín.

 

 

 

                                                                                         Tajomník turnaja           

 

                                                                                         Plk. Mgr. Miloš Šagát